Zwycięstwo!!!!

Relacje BratekGim @10.09.2017

Po wyrównanym spotkaniu wygrywamy 3-1 z Nowotańcem

Bratek Łukowe 3-1 Cosmos Nowotaniec
Mecz rozpoczynamy w takim samym prawie składzie co poprzednio drobne zmiany na lewej Kurek i z przodu Songo. Rozpoczynamy nerwowo piłka się gubi sytuacje dla gości ale Cycu i obrona dobrze współpracują. Mamy pierwsza akcje strzał oddaję Dudus ale golkiper gości pewnie broni ten strzał nagle laga w przód piłka idzie w kozioł mija obrońców i w sytuacji sam na sam z Cycem napastnik nie dał mu szans pewnie strzelając bramkę... 0-1 do przerwy dokonujemy jednej zmiany Kacper wchodzi za Pałę i zaczynamy grać mamy okazje i po rzucie rożnym po małym zamieszaniu strzelamy bramkę autorem jej jest Cygan, idziemy za ciosem dalej atakujemy zgrabna akcja Songa jedzie lewa stroną mija 2 obrońców podaje dudusiowi który pewnym strzałem pakuje piłkę do bramki mamy 2-1 w miedzy czasie Krzysia na boku zmienił Maks ( Krzysiu dobrze baw się na weselu dzięki ze dałeś rade jednak zagrać przed tym weselem) no i dalej atakujemy mamy rzut wolny z 20 metrów do którego podchodzi Klinton i pakuje piłę do siaty po długim mamy 3-1 Goście 2 drugiej połowie przez 20 min nie istnieli. Fakt ze wygrywaliśmy 3-1 wiec stanieliśmy bardziej w obronie i chodziło o utrzymanie wyniku Goście mieli swoje sytuacje ale nie udało im się odrobić już tej straty... Ale fakt faktem mecz bardzo wyrównany mamy 3 pkt jest dobrze